Untitled Document

Семейный Портал

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



сервісний центр

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Усім привіт! Підкажіть, будь ласка, в Києві є сервісний центр Асус? У мене ноутбук перестав працювати, втомився мабуть, бо інших причин я не бачу. Тому хочу віддати в ремонт саме в спеціалізований сервісний центр. Зараннє дякую.)

2

А я считаю, что ноут, как и планшет, и мобильный телефон, ремонтировать вообще нет смысла.

3

Я не згоден з Лапусіком, будь-яку техніку є сенс ремонтувати, тільки треба знати, куди звертатися. Особисто я довіряю свою техніку тільки одному сервісному центру, подивіться їх сайт Минулого року вони ремонтували мій ноутбук, тільки там усе було набагато гірше - стакан пива в клаві та битий екран. Зробили досить швидко, доречі, можна на сайті перевіряти статус ремонту. Вже більше року працює - все норм.

4

Мені в такому сервісному центрі ноутбук і остаточно доламали. Але гумор у тому, що мені потрібно мати робочий пристрій, тому довелося терміново шукати інший варіант. Знайшла тут один магазин, де пропонують ноутбуки з Європи https://trium.com.ua/novi-noutbuk/ і можу Вам сказати, що я була приємно здивована. Причому як якістю, а й ціною. Можу Вам їх порадити.