Untitled Document

Семейный Портал

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семейный Портал » Отдых, путешествие, туризм » Відпочинок і лікування


Відпочинок і лікування

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хто може порадити хороший курорт для відпочинку, але щоб заодно і підлікуваись трішки? У мене проблеми з шлунком.

2

Тоді Вам треба на джерела їхати - можна в Трускавець. Моя мама туди не раз їздила і задоволена.

Отредактировано Семйон (2019-09-29 17:15:57)

3

Семйон написал(а):

Тоді Вам треба на джерела їхати - можна в Трускавець. Моя мама туди не раз їздила і задоволена.

А мені не сподобалось. В Трускавці все якесь таке занедбане, ті бювети ще совдеповські. Може і лікування непогане, але комфорту нема.

4

сМарфета написал(а):

А мені не сподобалось. В Трускавці все якесь таке занедбане, ті бювети ще совдеповські. Може і лікування непогане, але комфорту нема.

Так там є різні санаторії - і дорожчі, і дешевші. Видно ви відпочивали саме на другому варіанті - то старий курорт. В Ріксос треба було вам поїхати) Там дуже суперово і ціни суперові)

5

Автор, якщо вам потрібно не просто відпочити, але й пролікуватись від проблем ШКТ, то вам потрібен саме санаторій, де можна попити водичку. Вона дуже помічна при таких захворюваннях. Можете поїхати, наприклад, в Миргород, з агентством Tur-Gal

6

На самом деле Трускавец предлагает свои услуги разным потребителям. То есть все зависит от вашего бюджета. Вы можете посмотреть все отели Трускавца  https://akwatur.com/truskavets/oteli-pansionaty/  на этом сайте. Уверяю вас, что здесь есть комплексы, где сервис не уступает лучшим мировым курортам! И в то же время, есть много бюджетных вариантов.


Вы здесь » Семейный Портал » Отдых, путешествие, туризм » Відпочинок і лікування