Untitled Document

Семейный Портал

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семейный Портал » Красота и Молодость » Ускладнення після пластичної операції


Ускладнення після пластичної операції

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Доброго дня! Мене турбує ситуація після нещодавньої пластичної операції. Хоч результат мав бути позитивним, але виявилося, що є серйозні ускладнення, які лікарі не можуть усунути. Я дуже засмучена і не знаю, як діяти далі. Може хтось з вас стикався з подібним? Розкажіть, будь ласка, як ви вирішували такі проблеми.

2

Shelma написал(а):

Доброго дня! Мене турбує ситуація після нещодавньої пластичної операції. Хоч результат мав бути позитивним, але виявилося, що є серйозні ускладнення, які лікарі не можуть усунути. Я дуже засмучена і не знаю, як діяти далі. Може хтось з вас стикався з подібним? Розкажіть, будь ласка, як ви вирішували такі проблеми.

Вітаю! Мені теж довелося стикнутися з подібними проблемами після операції. У моєму випадку, після невдалого результату, я зверталася за юридичною допомогою до "Приходько та партнери" https://prikhodko.com.ua/poslugy/medych … cziyentiv/ Вони допомогли мені зрозуміти мої права, детально розібратися в моїй ситуації і підтримали мене на всіх етапах. Їхня команда дуже професійно підійшла до справи, і ми змогли досягти гарного результату. Якщо вам потрібна допомога, рекомендую звернутися до них. Вони справді знають свою справу.


Вы здесь » Семейный Портал » Красота и Молодость » Ускладнення після пластичної операції