Untitled Document

Семейный Портал

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семейный Портал » Семейные вопросы » Стайлери у Львові


Стайлери у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я сам від природи кучерявий. І дочка в мене получилася. Дуже соромиться своїх кучерів. Постійно приглажує волосся. Хоче щоб було пряме. Дорогі жінки підкажіть, є якість засоби, щоб  можна було хоч на час випрямити неслух'яне волосся. Дякую.

2

Андрей Изотов написал(а):

Я сам від природи кучерявий. І дочка в мене получилася. Дуже соромиться своїх кучерів. Постійно приглажує волосся. Хоче щоб було пряме. Дорогі жінки підкажіть, є якість засоби, щоб  можна було хоч на час випрямити неслух'яне волосся. Дякую.

Жінки-жінки. Але дивуватися нічому. Ми такі і є. В кого від природи кучеряве волосся, той хоче випрямити, а в кого пряме спить всю ніс на бюгудях, а на ранок волосся розпадається. Але вже напридумували кучу гаджетів та стайлерів і вашій "проблемі" можна завадити.

3

Буду вам дуже вдячний за інформацію .В дочкі незабаром день народження і хочу їй подарувати зазделегіть. Хать на свій день народження вона буде відчувати себе самою красивою з прямим волоссям.

4

Андрей Изотов написал(а):

Буду вам дуже вдячний за інформацію .В дочкі незабаром день народження і хочу їй подарувати зазделегіть. Хать на свій день народження вона буде відчувати себе самою красивою з прямим волоссям.

Якщо живете у Львові, то раджу вам звернутися до інтернет-магазину Алло, та замовити стайлер для волосся https://allo.ua/ua/l-viv/stajlery/ типу випрямляча. Наприклад ось така модель може бути випрямляч для волосся PHILIPS StraightCare Essential BHS375/00. Це порівняно недорога модель. Яка може як випрямляти волосся, так і накручувати. Також до подарунка можна додати спеціальні засоби для стайлінгу, щоб не пересушити волосся. Важаю ваша дочка буде найщасливішою.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/image/524x494/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/p/h/philips_straightcare_essential_bhs375_00_images_11570050046.jpg


Вы здесь » Семейный Портал » Семейные вопросы » Стайлери у Львові