Untitled Document

Семейный Портал

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семейный Портал » Отдых, путешествие, туризм » Анекдоты на любые темы


Анекдоты на любые темы

Сообщений 331 страница 343 из 343

331

— На каких курсах вы получили самые полезные для себя знания?
— На курсах рубля к доллару и к евро.

332

Не так тяжело завоевать женщину, как потом каждый день содержать ее в плену.

333

Если ты просто пьёшь водку, то ты обыкновенный алкаш, а если бросил в стакан с напитком листик мяты, то ты уже фитотерапевт!

334

- Фима, я таки скажу вам из моего жизненного опыта: портниха без юбки - это лучше, чем сапожник без сапог.

335

Кардиограмма — это письмо, написанное сердцем.

336

Сидит программист в столовой, обедает, суп ест. В очках такой, задумчивый, программу думает. Народу никого, все уже поели, ушли. Подходит к нему официантка и заигрывает:
— Если вы хотите хорошо провести время, то меня зовут Маша!
Программист медленно возвращается на землю и смотрит на официантку отрешенным взглядом и на автопилоте спрашивает:
— А если не хочу, то как вас зовут?
— А если не хочешь, то меня никак не зовут!
— Елки... Точно! Переменную обнулить надо!

337

Сказка была такой страшной, что дети вышли покурить...

338

Посмотрев цены на органы для трансплантации, я удивился, насколько- таки богат внутренний мир человека!

339

Один фермер прийшов у гості до іншого.

— А чому у тебе півень в штанях ходить?

— Так дружина ненавмисно вилила на нього окріп, ось дупа і облізла, а щоб він не мерз, пошили йому штанці..

— Він що, досі не обріс?

— Пір'я виросло, але так прикольно дивитися, як він однією лапою курку тримає, а іншою — штани знімає!

340

— Я добуду цю погань із-під землі! ..

— Та заспокойся ти.

— Що "заспокойся"? Ні, я таки дістану її!

— Та ти задовбав, копай бараболю мовчки!

341

Розкішно одягнений молодий чоловік в червоному піджаку на краю поля запитує селянина:

— Сер, дозвольте пройти до вокзалу через ваше поле. Я запізнююсь на потяг, що відходить за годину.

— Будь ласка! До речі, якщо вас побачить мій бик, ви можете встигнути на потяг, що відправляється на пів години раніше.

342

Приїхав син з молодою дружиною у село до батьків... А в хаті одна кімната... Молодим природно секс треба... Ось син батькові і каже:

— Тату, я як ляжемо скажу: "Тату, по конях!". Ти відразу починай, у одному ритмі не так чутно буде.

Ніч. син:

— Тату, по конях! ... (зробили справу).

Проходить 15 хвилин, син знову:

— Тату, по конях!

Батько покректуючи зробив справу. Минає ще півгодини.

Син:

— Тату, по конях!

Батько:

— Ти, синку, скачи, А я так, за гриву потримаюсь!

343

У дядька Миколи був кнур. Захотів кнур якось свинку — хвіст трубою. Везти треба на сусідній хутір. Дружина Марія питає:

— А як кнура на побачення повезеш?

— Так у коляску мотоцикла посаджу й усе!

— У яку коляску — на переїзді копи і днюють і ночують!

— А, дурниця! Надягну на нього шолом, простирадлом замотаю — і не помітять!

Одягли кнуру шолом, запхали в коляску (важкий, сволота! ) і повезли до мадам.

Усе минулося якомога краще — і люди, й свині були дуже задоволені. Наступного ранку кнур знову не в гуморі, хвіст трубою. Дружина й каже:

— Ну що, Миколо, треба знову його везти!

Одягли шолом, замотали простирадлом, повезли. Знову все добре! І так весь тиждень. Господар із жінкою уже вимотані — натерпілися зі свинями!

Ранком чоловік просить дружину:

— Маріє, вийди на двір, що цей кровожер робить? Знову, мабуть, хвіст трубою?

Та пішла. Повертається.

— Ну що? Як хвіст?

— Колю, про хвіст не знаю... Але він вже вдягнув шолома й у колясці сидить!


Вы здесь » Семейный Портал » Отдых, путешествие, туризм » Анекдоты на любые темы